| gabriel10 a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti de aceasta eroare infecta? Nsis error si mai scrie asa:installer integrity check has failed.Common causes include incomplete download and damaged media.Contact the installer's author to obtain a new copy.Va mai zic ca multi au incercat sa instaleze si au putut, doar mie imi apare asta.

Răspuns Câştigător
| lifeistough a răspuns:

De aia nu descarc eu de pe DC ca sa nu am asemenea erori!

2 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Nu s-a descarcat calumea sau de unde l-ai descarcat tu nu e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca alt browser sau download manager. De regula IE-ul are probleme multe la faze de genul asta. Incearca cu Firefox. Bafta!