| BellaMarie a întrebat:

Hello TPU! Help me:((
Cand vreau sa downloadez PhotoScape
Imi apare eroare asta:
Installer integrity check has failed.Common causes inculde incomplete download and damaged media.Contact the installer's author to obtain a new copy.
More information at:
http://nsis.sf.net/NSIS_Error
Eu am Nsis instalat si nu inteleg de ce imi apare eroarea:|
Cel care ma lamureste cel mai bine
Funda+Votulets:x

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Goleste memoria cache din Mozilla! unelte->optiuni->confidentialitate->curata istoricul si cookies-urile
Redenumeste pachul descarcat, adica executabilul dar pastreaza terminatia.exe de la sfarsit.
Dezactiveaza orice acceleratoare de descarcare sau manageri şi descarca programul de instalare din nou.

Photoscape 3.5
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

Daun restart la pc inainte de instalare program.
Bafta!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Acelasi lucru si pentru Opera, Internet Explorer, Google Chrome...
In principiu golesti memoria cache la orice browser ->adica cureti istoricul si toate cookies-urile si apoi urmeaza instructiunile de mai sus.

| BellaMarie explică:

@neluL eu nu folosesz Mozilla eu folosesc Operastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella happy nu stiu care e problema cu eroarea, dar daca vrei, iti dau eu photo scape, lasa-mi un mesaj privat cu adresa ta de e-mail