| Ady3vale a întrebat:

Salut, de curând mi-am achiziționat un telefon AllView A4All. După ce am reîncărcat cu 6 euro, am observat că după un timp mai am 0.40 eurocenți, fără să folosesc o anumită aplicație care utilizează internet și nu am intrat pe vreun browser sau altceva. După câteva minute am observat că s-au mai dus 2 eurocenți și tot așa. Care este problema?
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

Normal capoate. operatorii taxeaza cu 90 de eurocenti mb...deci 6 mb si creditul e dus

3 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Problema e ca nu sti sa opresti 3g..la telefon.din cate stiu eu alea nu au android? o fi facut telefonul niste actualizari.

| Ady3vale explică (pentru Instinkt):

Telefonul are android, 3g l-am oprit...

| Ady3vale explică (pentru Instinkt):

Si. actualizarile poate manca 6 euro odata? nu stiu daca sa il mai incarc cu euro poate mii consuma mereu.