| AlexGTX11 a întrebat:

Salut, deci recent a fost ziua mea de nastere, si ca cadou mi-am permis sa cer ceva in pret bunicel, ma gandeam sa imi iau un Iphone 4s care de fapt l-am si luat, dar faza aiurea a fost ca fratele meu imi sugerase sa astept cum ca sa vada poate imi aduce el din Canada un Iphone 5s, totusi un 5s este mai actual insa cred ca pretul este exagerat si prea multe cheltuieli, cand Iphone 4s l-am luat la un pret destul de bunicel adica jumate din ce costa un 5s cu 5000 si ceva lei mai putin, ce credeti ar merita sa incerc sa vand 4s pentru a face rost de 5s?

1 răspuns:
| scully a răspuns:

Cred că merită să aștepți 5s-ul, dar dacă ești mulțumit de 4s și nu vrei să îl bagi pe fratele tău la cheltuială, păstrează-l, deși poate nu e un deranj așa mare dacă el s-a oferit să ți-l aducă.winking