| ivy a întrebat:

Detin un Samsung mini1, si am o problema cu mesajele. ei bine, in mesaj normal are 150 de caractere, daca depasesc 450 de caractere (trei mesaje), mesajul pe care il vreau sa il trimit, se transforma in mesaj multimedia, automat, si evident ca nu prea imi convine. am intrebat si la prieteni, cu mini 2 /mini 3 sau s1, 2, si au aceeasi problema. exista vreo solutie pentru problema aceasta? a devenit deja prea enervanta. multumesc! ^^

2 răspunsuri:
| thood a răspuns:

Salut da sigur ca exista... daca cunosti pe cineva cu service gps du-te la el si te ajuta

| SnkFreaka a răspuns:

Mergi la un operator gen Cosmote, Orange, Voda si daca dai de cineva de treaba te ajuta