| Comi2001 a întrebat:

Este adevarat ca pe telefonul Samsung galaxy mini2 merg jocurile HD gen real racing 3, nfs shift?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Am văzut întrebarea ta de câteva minute şi mă gândeam ce să-ţi răspund.
Sinceră să fiu habar nu aveam dacă merg jocurile acestea sau nu.
Eu am un Samsung Galaxy S3 şi îmi merg toate jocurile, însă m-am documentat, am căutat filmuleţe şi pe Youtube şi am văzut că merg şi pe Samsung Galaxy Mini 2.
Deci răspunsul meu este "DA".
Pa-pa.

1 răspuns:
| davidtm a răspuns:

Is o gramada de flmulete pe youtube, si da merge real racing 3 pe galaxy mini 2
http://www.youtube.com/......p?/results