| Dragossm a întrebat:

Salut,este bun telefonul E-Boda storm 450!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E destul de bun happy are tot ce ii trebuie pentru un telefon de buget.

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Nu! Dacă tot vine black friday (21-28 noiembrie) mai strânge câteva sute de lei 100-200 și iați ceva bun. LG G 2 mini va costa vreo 500-550 de lei, Samsung Galaxy S 3 neo va costa 600 de lei cam așa și multe altele. Alegeți unul de pe net care sigur iți place și intreabă tot la intrebarea asta despre el și iți zic dacă merită cumpărat si prețul lui de BF.

| Titanos a răspuns:

Eu am un E-Boda Rainbow. A fost lansat odata cu Storm 450 diferenta fiin de aprox.100 de lei intre modele si prectic sunt multumit de calitate-pret asa ca nu vad de ce Storm nu ar fi bun.