| Teodoraa6 a întrebat:

TPU ce parere aveti de telefonul e-boda storm v50? este bun de ceva?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest telefon este unul destul de performant şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.e-boda.ro/smartphone-android-5-e-boda-storm-v50-alb

Poţi să-l cumperi de la eMAG ( cu discount ) sau din alte magazine...
http://www.emag.ro/......DZLB5BBBM/

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, este destul de bun si isi merita bani!
Are ecran de 5 inch, camera de 8 MP, procesor bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

General
Smartphonebig grinaTouchscreenbig grinaTastatura QWERTY:NuTip tastatura:StandardRetea:2G: 850 / 900 / 1800 / 1900
3G: 900 / 2100Dual Simbig grinaModel Procesor:MTK6582 Quad CoreFrecventa procesor:1300Culoare:NegruGPSbig grina, cu A-GPSSistem de operare:Android v4.2 (Jelly Bean)
Memorie
Slot memorie (tip):MicroSD (pana la 32 GB)Memorie RAM:1 GBMemorie interna:8 GB
Afisaj
Tip display:IPS LCDRezolutie (pixeli):480 x 860Numar culori:16MDiagonala display (inch):5. 0Functii:OGS (One Glass Solution)
Conectivitate
GPRSbig grinaTehnologie Bluetooth:v4. 0Tehnologie wireless:802.11 b/g/nNFC:NuUSB:MicroUSB v2. 0Porturi:1 x Jack 3.5 mm
Foto video
Rezolutie camera (Mp):8. 0Rezolutii foto:3264 x 2448Camera secundara:2 MpCaracteristici foto/video:Auto Focus
Alimentare
Durata convorbire:3G: 8 ore
2G: 9 oreDurata in regim de asteptare:144 oreCapacitate (mAh):2000
Comunicare
Mesagerie:SMS / MMS / IMBrowsingbig grinaE-mailbig grina
Multimedia
Redare video:3GPP, MPEG4Redare audio:MP3, AAC, AMR, WAVE, FLAC, OGG
Altele
Senzori:G-senzor
da e destul de bun, isi erita baniiwinking

| eXTREMS a răspuns:

Nu lua toate ra*aturile de telefoane. Achizitioneaza un brand mai cunoscut