| Weider a întrebat:

Salut, eu cand sunt conectat pe internet prin wi-fi imi apar contactele online pe facebook, cand sunt pe internet de pe cartela nu-mi apar contactele de facebook, online. Mie imi apareau contactele online inainte sa vin in Romania, tot internet de pe cartela. Sunt pe retea Orange, poate avea legatura reteaua? Mi-am facut oferta de pe www.nelimiteaza-te.ro, mersi pentru ajutor. Numai bine.

1 răspuns:
| Dobros a răspuns:

Da,este de la cartela...sau de la telefon, daca ai app facebook reinstaleaza-l