| wolf69 a întrebat:

Exista vreun truc pentru Whatsapp la Android in care sa citesti mesajele fara sa fii online? In afara de metoda cu deconectarea netului. Am o cunostinta care imi citeste mesajele fara sa se conecteze si apar cele 2 tickuri albastre ca le-a citit, dar nu prea inteleg cum face lucrul asta.

1 răspuns:
| Rax a răspuns:

Le citeste din bara de notificare, fara sa intre si pe aplicatie.la fel vor aparea si cele doua vazuturi albastre, nu?