| SebastianOZN a întrebat:

Salut la toti ""' Am un Galaxy S plus am facut recent cateva poze importante dar cand vreau sa bag calblul USB in pc merge dar cand vr sa vad pozele nu mi le arata ce ar atrebui sa fac imi arata doar 2 foldare CARD SI PHONE nu gasesc poze nicaieri ce ar trebuui sa facsad va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Shmoopy a răspuns:

Atunci cand il conectezi la PC iti apare notificarea cu "dispozitiv USB conectat" (sau cel putin asa ar trebui), intri in meniul cu Wi-Fi, Bluetooth, GPS si ce mai e pe acolo si mai jos e iar "dispozitiv USB conectat bla bla". selectezi si o sa-ti apara imediat optiunea sa conectezi la modul USB, iar atunci ar trebui sa-ti mearga si te descurci tu mai departe, de exemplu mie-mi apare la calculator "mixed content" > "open folder to view files"

Sper ca am explicat romaneste.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa.nu le gasesti? pai salveaza-le undeva anume si acolo ar trebui sa ramana. daca nu merge, atunci ia cardul si introdu-l intr-un cititor de carduri si vezi daca merge asa.