| Adryannn a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat. Vreau sa imi cumpar un telefeon nou si bun. Adica, cat decat sa aiba macar android 2.2 Ce telefon mi-ati recomanda pana in 300-400 RON P.S La prelungire de abonament Orange.

Răspuns Câştigător
| Matar_Khaled_1990 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Mini, are wifi, android, Gps, are o tona de aplicatii. Pret in jur de 300-400 ron, eu am cumparat cu 350.winking

3 răspunsuri:
| Tedwiin a răspuns:

Ti recomand Samsung Galaxy Mini, are wifi, android, Gps, are o tona de aplicatii. Pret in jur de 300-400 ron, eu am cumparat cu 350.winking

| SoulReaver a răspuns:

Orange Boston Orange Monte Carlo HTC sau Samsung.

| Matar_Khaled_1990 a răspuns:

Stiu eu un tell cum vrei tu da e 500 lei se numeste Samsung galaxy y e misto eu l-am avut da mai fain e Samsung s s1 s2 si s3 in fine momentan am Samsung galaxy ace da iti recomand galaxy y succes funda