| Cristian523 a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon care sa coste maxim 500 lei. mentionez ca vreau sa fie la abonament(prelungire la vodafone)? astept rapsunsuri. funda

Răspuns Câştigător
| Crysty123 a răspuns:

Samsung galaxy giowinking...e foarte bunbig grin

5 răspunsuri:
| Cristian523 explică:

Am uitat sa mentionez abonamentul o sa fie mega8. 8 euro/luna

| Cristian523 explică:

Eu ma gandeam la un Samsung galaxy ace... se incadreaza in acest pret... iphone nu cred ca se poate lua la acesti bani.

| Cristian523 explică:

M-ar interesa cele cu touch screen... stiti cumva daca Samsung galaxy ace se incadreaza in acest pret?

| jan33tt a răspuns:

Poate fii si iphone.nu e asa scupm la abonament...

| LuvTH4ever a răspuns:

Incearca modelul VODAFONE 555 BLUE, e foarte bun telefonul.