| denis51 a întrebat:

Merita sa cumpar un telefon Samsung galaxy S I9001 cu 200lei care are touchscreen-ul stricat, adica nu merge.Cat m-ar costa sa il repar? iar un display cat costa? Da stiti un service de telefoane, sunt din Cluj!

Răspuns Câştigător
| denis51 explică:

Http://www.tocmai.ro/cauta?typ=1&q=+Samsung+galaxy+S+I9001&ct=16&jd=0 intra aici si vezi si tu poate gasesti unul bun, eu sunt din sibiu si la unul este doar 450 un galaxy modelul tau... eu zic ca mai bine iti cumperi unul decat sa mai bagi bani in cel care il ai acum

4 răspunsuri:
| flaviu1990 a răspuns:

Da pai te costa 150 -170 lei cu tot

| denis51 explică (pentru flaviu1990):

Unde m-ar costa 150-170 lei, Poti sa imi spui?

| flaviu1990 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......foane.html daca crezi tu ca se merita... eu zic ca nu se merita pentru ca sunt cam trecute au iesit altele si cu bani care ii dai pe telefon si pe display mai bine iei unul bun

| denis51 explică (pentru flaviu1990):

Mersii! Da touchscreenul in partea de sus a displayului functioneaza perfect. Oare nu trebuie schimbat tot?