| Haraklányi_Márta_1996 a întrebat:

Mi-am activat o optiune de la Orange young si imi zice sa astept mesajul de confirmare. Asta astept de 4 ore dar inca nu mi s-a activat optiunea...in fiecare luna imi fac aceeasi optiune dar pana acum nu am mai avut probleme. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| thr93 a răspuns:

Incearca din nou, daca nu va trebui sa astepti pana vei primi mesajul. Probabil e mai ocupat serverul. Funda!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul in care situatia nu s-a rezolvat intre timp, te rugam sa ne spui numarul de telefon intr-un mesaj privat. Verificam snoi situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers