| wanted1 a întrebat:

Salut
mi-am blocat telefonul prin semnele alea de deblocare si mi-am uitat contul GOOGLe.

cum pot reformata un ORANGE SAN REMO?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Trebuie sa-i faci un hard reset.Inchizi telefonul si dupa apesi una din variantele astea:
Volume Up + Home + Power
Volume Down + Power
Home + Power
Succes!

2 răspunsuri:
| genifar45 a răspuns:

Hey! Așa mi s-a întâmplat și mie...du-te la un service de telefoane și ți-l vor deblocha ei.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In situatia de fata va trebui sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura de achizitie si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru a fi trimis in service.

Cu prietenie,
Orange Helper