| pribegi a întrebat:

Mi-am luat un S2 Plus de curand si am observat ca ceva e in neregula.La apeluri nu se aude in difuzorul de sus, pe speaker si in casti se aude dar in "casca" nu.Mi s-a spus ca poate fi o problema de update sau la difuzorul in sine. Orice opinie ar fi de ajutor.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| AlinaWat a răspuns:

Salut!

Eu iti sugerez sa il duci la reparat :]] de unde l-ai cumpaarat, sau sa ti-l schimbe cu altu` daca se poate si sa platesti diferenta nu stiu ce sa zic, am patit si eu ceva de genul.

Succes!

| axu1992 a răspuns:

Trebuie sa te duci cu el la service, softul nu are treaba cu difuzorul

| pribegi explică:

Si bag de seama, ca nu are treaba cu soft-ul, deci trebuie desfacut? Ca daca e asa, nu ma bate capul...Telefonul e luat din afara si era prea scump sa-l fi trimis inapoi si invers.