| catalin922220 a întrebat:

Salut mumesc Catalin am o intrebare. Am un Samsung c3222 si nu stiu ce are ca se incarca singur.Va rog ma puteti ajuta

6 răspunsuri:
| catalin922220 explică:

Lasati un raspuns pe TPU sau pe adresa de yahoo messenger catalincojoc664

| TestPetrut a răspuns:

Mai bine ca s incarca singurlaughing dar daca nu vrei dul la un servicewinking

| catalin922220 explică (pentru TestPetrut):

Te rog spune-mi mi se incarca automat tel

| TestPetrut a răspuns (pentru catalin922220):

Ce vrei sa-ti spun confused

| catalin922220 explică (pentru TestPetrut):

Vreau sa imi spui de ce se incarca telefonul automat

| TestPetrut a răspuns (pentru catalin922220):

Doar iti arata ca se incarca, nu? Problema la orificiul in care se baga mufa de la incarcator. Asta mi s-a intamplat si mie la un telefon, l-am dus la reparat, deja nu mai incarca cand bagam mufa