| Adrian_Gabriel_1993 a întrebat:

Salut nu sunt hotarat ce telefon sa aleg intre Nokia 701 si Nokia n8...ce parere aveti?

-as dori sa aduceti si argumente
-legat de camera stiu ca n8 este peste 701, de altfel si memoria interna e dubla dar pe mine in special ma intereseaza fiabilitatea, sa fie de durata si sa se auda bine/clar
-si tot odata rog sa raspunda doar cei care cunosc foarte bine telefoanele.....multumesc anticipat
-

1 răspuns:
| bassmusic a răspuns:

Eu personal am detinut Nokai n8 si am fost foarte multumit de el. Facea niste poze extrem de clare. Semnalul era excelent.Pe langa acestea se mai si misca super. Bafta