| anonim_4396 a întrebat:

Salut Prieteni. Numele meu este Marian. Doresc sa va intreb daca acest produs da un radament la protectie. Aceste Specificatii acestui produs nu se regaseste in detaliu ca ar fi compatibil cu iPhone 8 plus. Doresc sa va intreb daca este pe bune si daca il pot folosi chiar si la telefonul meu iPhone 8 plus. Va doresc o zi minunata. https://www.emag.ro/......D8R3F0BBM/

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Se potriveşte la orice smartfon dar cred că are doar efectul Placebo.
Cea mai bună metodă este să stai cât mai departe de telefon.