| iGoxi a întrebat:

Recent cand doar ce ma pun sa stau pe telefon(Facebook,Youtube, jocuri)se incalzeste ff tare intr.un timp foarte scurt, inainte nu facea asa deloc.Am un Samsung Galaxy j5 2016.Va rog ajutati.ma!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Intra in smart manager si da o curatare. Dezinstaleaza aplicatiile nefolosite, si pe cele ale serviciilor pe care le poti accesa prin browser

3 răspunsuri:
| Shadow486 a răspuns:

Poti incerca sa-i dai revenire la setarile din fabrica

| FlorinElmatador a răspuns:

Nu poti face nimic! Eu iti recomand Huawei honor 7 lite care se raceste! E de la componente!

| Mirel4412 a răspuns:

De unde il ai? Daca ai garantie FOLOSESTI-O!