| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Salut, s7 edge blue coral ar merge mai bine la bărbați sau la femei?

4 răspunsuri:
| eduardocarabinierul a răspuns:

Mi se pare unisex

| LoredanaS19 a răspuns:

Barbatihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La băieți, că totuși, e „blue", nu „pink". Pentru bărbați ți-aș sugera negru sau gri metal. Acum vezi cum te consideri tu, bărbat sau băiat...

| Daniel9988 a răspuns:

Orice culoare e unisex. Terminati cu porcariile astea de 2 bani. Daca eu port cravata rosie iar o fata poarta o rochie albastra, ce are sa insemne? App ia-ti s7 simplu ca daca scapi pe joc un edge se face tandari