| anonim_4396 a întrebat:

Sunt mai multe femei sau mai multi barbati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai multe femei, pentru ca asa a fost sa fie. Dumnezeu a crezut ca femeile sunt mai importante! happyhappybatting eyelashes

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Mai multi spermatozoizi

| Fragile a răspuns:

Mai multe dă Lady Gaga.

| AudImagini a răspuns:

Sunt mai mulţi hermafrodiţi...

| AshuraElric a răspuns:

Cred ca sunt mai multe femeithinking
Pai... daca privim in istorie, barbatii mergeau la razboi si cei mai multi sfarseau pe campul de lupta, asa se explica de ce femeile erau mai multe whistling
Dar acum...nu mai incerc sa gasesc un raspuns, suntem mai multe pentru ca asa a fost sa fielaughing

| Rapture a răspuns:

@Estella, @XxDyxuxX, @Ashura
Ce mama dra..., e T/A.
ಠ_ಠ
Iti raspund eu puisor.
Rasa dominanta este
*adoarme pe tastatura*

Buhahahaa.

| Faun a răspuns:

Cei mai multi sunt extraterestrii

| Levya a răspuns:

In lumea asta exista mai multe femei... datorita acestora noi ne imultim si capatam mai multe cunostinte(ma refer la mame, adulti maturi)