| TheBoY a întrebat:

Samsung galaxy mini 2 se misca bine?
Ofer fundita celui mai bun raspuns!
P.S. am inteles ca re putin lag.
Ce aplicatii si jocuri merg pe el.

Răspuns Câştigător
| godfather1997 a răspuns:

Salut, galaxy mini 2 este un telefon bun pentru o utilizare normala adica net,socializare, jocuri mai simple gen(angry birds, froggy jump, where is my water, cut the rope, fruit ninja) sa nu te astepti sa iti mearga jocuri cu grafica extraordinara pe el. Telefonul se misca bine nu are lag daca nu este solicitat. Depinde pentru ce vrei tu sa il folosesti. Salut

5 răspunsuri:
| TheBoY explică (pentru godfather1997):

Face poze cat de cat bune? happy

| godfather1997 a răspuns (pentru TheBoY):

Da face decent poze avand camera de doar 3 mpx. Iti faci treaba cu camera de pe telefonul asta avand in vedere ca e totusi un telefon. Daca vrei poza adevarata foloseste un aparat foto. In concluzie se descurca bine la poze ziua dar pe intuneric nu pentru ca nu are blit

| TheBoY explică (pentru godfather1997):

Multumesc! happy

| godfather1997 a răspuns (pentru TheBoY):

Cu placere, daca mai vrei sa aflii raspunsuri nu ezita sa ma intrebi

| va2311paa a răspuns:

La tot ce a spus godfather pot sa mai adaug ca iti merge temple run 2 si subway surfers aproape perfect cu o mica exceptie aceea fiind prea multe jocuri iti sugerez sa nu depaseste 10 jocri daca vrei sa ti se miste bine...