| cosminbit a întrebat:

sper ca stiti noul model de Samsung galaxy s4 black edition, care se pricepe stie capacul de pe spate este diferit fata de cel de la s4 normal, seamana cu cel de note 3 cu un fel de cusatura pe margine.Eu am un s4 normal si as vrea sa imi cumpar si eu un capac din ala ca la s4 black edition ma puteti ajuta sa imi spuneti si mie de unde as putea sa achizitionez si eu unul original daca se poate. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

Capacul este asemanator cu cel de pe note 3. Dar nu cred ca o sa arate bine cu capacul ala+culoarea de pe primul design al telefonului.Mai asteapta pana apare pe amazon.uk.In Romania nu cred ca o sa se vanda capacul ala