| anonim_4396 a întrebat:

Heey TPU :*..Ok..deci sunt pe cale sa imi cumpar un telefon nou.Dar nu stiu ce alegere sa fac..Adica nu stiu ce sa aleg intre Samsung galaxy S III si Samsung Galaxy Note II. Daca ma puteti ajuta..adica care ar mai bun..Si puteti veni si cu alte modele de telefoane care credeti ca ar fi chiar foarte bune big grin..Multumesc Anticipat happy

9 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Samsung Galaxy S3 clar happy

| FreakyChucky a răspuns:

Pai Note II e super, dar oricum la cat de mare e numai in chiloti incape laughing
pai uita-te si la telefonul "LG Optimus 4X HD P880" poate te razgandesti. [+la LG tine bateria mai mult decat la Samsung]

Răspuns utilizator avertizat
| xJustJuss a răspuns:

Eaah nu neaparat Samsung.Ia-ti iphone 5 nu pentru ca e iphone face fotografii panorama.Are multe aplicatii foarte interesante.Sau iti poti lua Samsung galaxy Tab 2 10.1 (Asta o am eu si imi merge binisor ca tableta).

| RoxiiDinca99 a răspuns:

Eu as opta pentru S III deoarece nu este nici gigantic (ma rog stiu ca e destul de mare) si este inteligent..Si nici nu costa prea mult daca gasesti o anumita oferta..Am facut o alegere buna? big grin

| RoyalLuxury a răspuns:

S2 este sfant. S3 are doar un alt design si cateva inmunatatiri. S2 in schimb este super.