| Ionut_Axente_1996 a întrebat:

Stie cineva cum pot verifica daca mai am roamingul activat la telekom la abonament?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru activarea/dez a serviciului de Roaming apeleaza Serviciul de Relaţii cu Clienţii la 1921 sau direct din MyAccount.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu l-ai activat tu personal, vorbind cu un operator de la ei, nu ti l-a putut face nimeni altcineva.
Verificarea se face numai in persoana, de catre propietarul numarului, sunand la serviciul de roaming si identificandu-te, cu acele intrebari si raspusnuri secrete.