| BezeaToxica a întrebat:

Stie cineva daca telefoanele de la Digi( shttp://www.rcs-rds.ro/telefoane-mobile?pachet=digi_mobil _optim_nelimitat ) sunt decodate? Vr sa imi cumpar un telefon de acolo si vr sa stiu daca pot pune o cartela de Vodafone.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Sunt decodate. Sngura problema ca in cele cu un sim sau cele cu doua simuri in care este unul 3G si altul 4G nu merge de cat o cartela 3G. Cartelele care nu sunt 3G si 4G nu functioneaza.

4 răspunsuri:
| MediaMaxRO a răspuns:

Da, toate sunt decodate.

@Salontanul, nu sunt telefoane 4G in oferta RCS-RDS, probabil te referi ca un port este 3G si altul 2G.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru MediaMaxRO):

Vezi ca scrii prostii? Telefon mobil Lenovo Vibe X2, 32GB, 4G, White: http://www.rcs-rds.ro/......le/telefon
Dar asa este cand vrei sa dai raspunsuri doar de dragul de a raspunde. Oricum eu nu te intrebasem nimic.

| MediaMaxRO a răspuns (pentru Salontanul):

Scuza-ma, am omis Vibe-ul. Totusi, nu era nevoie de aciditatea din comentariul tau, eu nu las comentarii pentru funde sau alte prostii, eu doar am incercat sa ajut.

Sa ai o seara buna.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru MediaMaxRO):

Stiu ca nu era nevoie de aciditate dar dandu-mi raspuns mie, care nu te-am intrebat nimic, m-ai provocat si pe mine ma scoate din sarite asta. Eu ii dau raspuns celui ce a intrebat. El poate alege pe cel mai bun. Eventual ii raspund aluia de ce altii au gresit dar nu polemizez cun om care nu m-a intebat nimic. Oricum, eu zic sa uitam si gata si eventual sa ramanem prieteni.