| Sorin_Ardelean_1980 a întrebat:

Salut,stiti cumva cum as putea sa imi instalez aplicatia Spotify fara sa platesc abonamentul, vre un site sau vreo aplicatie pentru Android sau un patch.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti utiliza aplicatia Spotify fara a plati abonamentul. (Nu exista site, aplicatie pentru Android sau Patch pentru un astfel de lucru)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti si nici nu vad de ce am incuraja pirateria pe TPU

| Violleta2022 a răspuns:

Cerere ilegala!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.

| Sorin_Ardelean_1980 explică:

Mentionez ca nu doresc ceva ilegal.