| mnopqr a întrebat:

Stiti cumva daca mai este valabila optiunea Orange Young de Internet nelimitat intre orele 9-17 si 100 sms-uri nationale cu 2 euro/luna. La rubrica de intrebari de pe site-ul lor e un raspuns la aceeasi intrebare in care un reprezentant Orange spune ca aceasta optiune nu mai este valabila incepand cu 5 iulie, dar tot la ei pe site in alta parte spun ca este inca valabila.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea nu mai este valabila. Acum iti poti configura singur optiunile pentru cartela ta PrePay folosind configuratorul de optiuni. Intra pe www. nelimiteaza-te.ro si alege-ti optiunile care ti se potrivesc.
O zi buna,
Orange Helpers

2 răspunsuri:
| Ady_Adrian_1985 a răspuns:

Optiunea mai este valabila pentru cei care au mai avut-o si nu au dezactivat-o
vezi la *100# contul meu>servicii