| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sunt pe cosmote cartela,si mi-am activat o optiune de date luna trecuta,acum nu o mai vrea ca numai am nevoie,si vreau sa o dezactivez, cum fac? Am intrebat si majoritatea mi-au spus sa apelez *100# si sa dau la contul meu, dar nu imi apare nimic legat de asta

1 răspuns:
| Swiftt a răspuns:

Salut. Du-te la un magazin Germanos sau Cosmote si intreaba acolo. Iti v-a spune tot ce vrei sa stii. Sau daca vrei suna la relatii cu clientii si intrebi acolo.