| ddoorriiaannaa a întrebat:

Sunt pe cosmote, ma rog, telekom, pe mobil. In fiecare luna imi incarc 6 euro pentru extraoptiune. Extraoptiunea care o aveam nu mai exista. Stie cineva o extraoptiune unde pot avea mesaje nelimitate in alte retele (asa aveam inainte)...sau sa fie multe happy? Multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Alegi una dintre extraopţiunile disponibile - vezi detalii la linkul oficial :
https://www.telekom.ro/category/voice-plans/cat7200441/

Toate cele bune.

1 răspuns:
| COJOCARU1234 a răspuns:

Exista extraoptiune pe telekom cu 5 euro cu minute si sms-uri nelimitate