| EnvyU a întrebat:

Salut, tocmai a venit de la Vodafone un telefon nou pentru mama, primul ei smartphone, si nu stiu ce aplicatii sa ii pun, voi ce sugerati?
Eu nu le am cu telefoanele, pe al meu am pus doar un joc cu sloturi si un player pentru muzica si atat, nu sunt in ton cu moda aplicatiilor big grin

Răspuns Câştigător
| AmaliaMarilena a răspuns:

Instagram dacă îi place, Whatsapp, Skype (ori viber), editor foto (gen: Lidow, InstaBox, Cameră 360. retorică), Jocuri (dacă îi plac și le accesează), îi poți da și vremea (de obicei telefoanele Vodafone, cum am și eu, au o aplicație doar pentru ele smart weather, este foarte bună), dacă știe ca are secrete și nu vrea să i se vadă mesajele să își ia diy locker, un antivirus (360 e cel mai bun). Funda? Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Google,youtube,vremea,gps,un joc(poate se plictiseste), facebook(daca are), viber/skype/whatsapp(daca le foloseste)...nu mai am alte idei.happy

| FuNNy121431 a răspuns:

Facebook, google, ym, vremea, niște jocuri care îi plac, skype.

| K0sti a răspuns:

Nimic! Il lasi cum a venit! Daca are nevoie o sa ceara!