| mango999 a întrebat:

am un telefon Samsung star 3, si voiam sa stiu daca este smartphone, si daca da, cum imi iau aplicatii, multumesc, dau funda :X

Răspuns Câştigător
| mafiacristi a răspuns:

Nu e smartphone e simplu ca am si eu si nu prea e asa bun am incercat sa-mi i-au jocuri de pe net si mai mult da format fisier neaceptat

6 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Nu. Nu este smartphone. Ca sa iti iei jocuri poti sa intri direct de pe telefon pe waptrick.com sau daca vrei sa le iei pe calculator si apoi sa le bagi in telefon intri pe umnet.com
Sau poti sa iti iei de pe Samsung Apps (dar costa)

| mango999 explică (pentru rap4us):

Nu conteaza daca costa, cum iau de pe Samsung apps, descrie te rog

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns (pentru mango999):

Androidmarket nu este o aplicatiehappy! Este un site pe internet androidmarket.com[cred imi pare rau da nu mai stiu 1oo% sigur daca e.comon the phone si pur si simplu iti cauti modelul de telefon si dupa ce ai selectat ce model de telefon ai cauti jocuri/aplicatii happy

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Dap este smartphone si de descarcat poti sa iei de pe androidmarkethappy!

| mango999 explică (pentru CaTaLiNuTzAaA):

Eu nu ma prea pricep... androidmarket...nu am aplicatia, sau ceva de genu, e site?

| mafiacristi a răspuns (pentru CaTaLiNuTzAaA):

Vezi ca nu e android habar nu ai de telefonul asta!