| xAnonymous a întrebat:

acum cateva zile am luat cartela Frog enjoy pentru ca spunea ca are net nelimitat.Am dat 5 euro credit si m-am informat de pe internet cum pot activa traficul de internet.Au spus sa dau un mesaj la 96 nu mai stiu numarul exact, oricum asta am facut.am primit o setare prin mesaj pentru APN cred si mi-a zis sa descarc opera mini pentru web'n'walk.am descarcat opera mini dar nu se intampla nimic. daca intru pe web'n'walk imi spune sa achizitionez nu stiu ce cartela.Nu stiu ce sa fac sa imi activez internetul pentru ca nu merge daca pornesc datele, voi ce ati facut? Ati avut frog? sa o schimb in alta cartela?

1 răspuns:
| fabi123 a răspuns:

Eu iti recomnand Orange e bun si pentru internet si la restul num ai zic.Are o vechina cosmote (adica frog) si e aiurea cand a vrut sa-si ia o aptiune a asteptat vreo 2-3 ore si nimic si a si sunat la aia de la cosmote si nici iaia n-au facut nik.Parerea mea e ca Orange e mai bun si Vodafone e foarte bun.