| MaxKiller a întrebat:

Am cautat cyanogenmod pentru Vodafone smart 2, dar nu am gasit nimic. Cel putin ceva care sa mearga.
Daca il are cineva sau il poate gasi il rog sa ma ajute cu un link sau cu poate.
Funda pentru cel care functioneaza.

5 răspunsuri:
| MaxKiller explică (pentru Andrei1099):

Frate este pentru Vodafone smart 1 dar totusi il incerc, si apropo mersi pentru ca mai ajutata sami repar telefonul. big grin

| Andrei1099 a răspuns (pentru MaxKiller):

Mai sus ai scris smart 2, incearca http://www.youtube.com/watch?v=VsABx6Ywu5k, se va potrivi

| MaxKiller explică (pentru Andrei1099):

Pai da frate am Vodafone smart 2 si tu mi-ai dat ambele linkuri pentru Vodafone smart 1 ( 858 )

| Andrei1099 a răspuns (pentru MaxKiller):

Merge si pe smart 2