| xPaul001 a întrebat:

Am dat comanda de telefonul Vonino Zun ZO de pe eMAG. Am auzit tot felul de pareri despre acest telefon...Astept sa vina maine dar pana atunci as vrea sa stiu cum e cu retur-ul, in caz ca e nevoie, sunt din judetul Galati, nu sunt din oras dar pot sa merg oricand.Cine ma poate ajuta cu niste informatii folositoare primeste

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| anonimg a răspuns:

Transportul de retur nu te va costa daca il vei duce la orice showroom eMAG. Si tot de la showroom vei primi banii imediat ce le-ai predat telefonul.
Trebuie sa desfaci ambalajul cu grija si sa nu il rupi.
Aici gasesti conditiile de retur: http://www.emag.ro/info/30-de-zile-drept-de-retur