| dj4you a întrebat:

Deci eu sunt din Galati si as vrea sa stiu unde gasesc un magazin IT sau un magazin gen Hypermarcket care sa ontina tablete Pc la preturi rezonabile ( sa fie de minim 350lei si daca se poate asta sa fie pretul tabletei). Pana maine astept raspuns cel mai rapid raspuns primeste funda+vot

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nu m-am uitat atent dar cred ca gasesti pe la gigaX.

| GEORGE a răspuns:

Gasesti chiar si la kaufland, eu stau in micro 19 (pe langa billa) si in fata avem ALTEX si sunt tablete si la 400 de lei, nu stiu exact daca sunt la 350 de lei. poti incerca, dar la orice magazin. eu spun doar ce e aici. dar sa stii ca nu te sfatuiesc sa iti cumperi tableta ieftina, pentru ca se strica foarte repede. tu faci cum vrei.