| CaPoNe95 a întrebat:

Am facut jailbreak pe un iphone 4 cu ios 7.1.2 si nu stiu ce trebuie sa fac dupa.Am inteles ca in cydia trebuie sa fac ceva, dar nu stiu ce! Ajutati-ma si pe mine pas cu pas va rog!

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Care e motivul pentru care ai facut jailbreak? Ce vrei sa faci in continuare?

| CaPoNe95 explică (pentru mont):

Voiam sa fac pentru jocuri si aplicatii..numai ca intre timp mi-am prins urechile in el.iar acum nu ma lasa sa dau resetare la telefon. poti sa ma ajuti intr-un fel?

| mont a răspuns (pentru CaPoNe95):

De ce ai nevoie de jailbreak pentru jocuri si aplicatii? Alea se descarca din App store. Sau vroiai sa instalezi aplicatii neoficiale? Da-i restore din iTunes!

| CaPoNe95 explică (pentru mont):

Voiam pentru jocuri si aplicatii cu bani...

| mont a răspuns (pentru CaPoNe95):

Pai e ok atunci, dar vezi ca TPU nu tolereaza pirateria. Cauta in cidya.