| Nita_Alin_2002 a întrebat:

Am iPhone 7 negru mat, și pe spatele telefonului, au apărut niște,,pete",,, bubițe" mici, cred că din cauza unei huse proaste sub care a intrat mizerie. Am incercat sa curat dar nu dispare. Mai pot face ceva că acele pete să dispară?

1 răspuns:
| Vali2265 a răspuns:

Cred ca s-a luat vopseaua de pe metalul din care e facut spatele telefonului, Husa nu cred ca are vreo legatura, l-ai zgariat s-a lovit tu undeva.

Nu stiu daca vrei, dar poti da cu un marker permanent pe acolo lasi sa se usuce si dupa scapi de pete.