| DavidMihail a întrebat:

Am mai pus intrebari legate de telefoane dar acum vreau sa-mi ziceti telefoane cat mai ieftine cu sistem de operare android si sa fie smartphone dar cat mai ieftine! Raspunsul cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| raulboy95 a răspuns:

Sincer sunt foarte multe si mai ieftine le poti pe acelea ce le fac Orange cum af fi : Boston, Orange Pasadena, Orange Stockholm sau ceva de genu,. Dar daca iti iei la abonament iti poti lua telefoane foarte bune la Orange cu un pret foarte bun dar va trebui sa platesti abonamentul in jur de 15-20 euro pe luna sau cu abonament de 5-10 euro le iei in jur de 150-200 euro. Acolo este decizia ta cum alegi. Sper ca te-am ajutat si iti doresc Sarbatori Fericite!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat