| Skeep a întrebat:

Am o noua intrebare: Am achizitionat de curand un telefon Samsung {Star 3 S5229} are sitemult de operare JAVA pe el,deci are aplicatia instalata facebook pe el,si cand ma loghez cand vreau sa vorbesc cu cineva ii apare ca nu sunt online, de ce? Ajutor, dau funda!

Răspuns Câştigător
| YoAleXXander a răspuns:

Mai mult ca sigur nu este de la telefonul tau..Chiar daca ai facebookul pe el este de la ei..de la ultimul update s-au descoperit multe buguri si se mai intampla sa nu te vada online! Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou! Daca tot nu merge dai o resetare din fabrica si incearca apoi! Bafta.

1 răspuns:
| Skeep explică (pentru YoAleXXander):

Cum dezinstalez facebook-ul din nou? Si cum dau resetare din fabrica? Mai explicit te rog.