| HardCore7750 a întrebat:

Salut happy, Cum pot sa imi pun sistem de operare Android pe un telefon cu java, adica sa pun android la telefonul Samsung Star 3 GT-S5229, sau ceva ca sa imi mearga aplicatiile si jocurile Android pe java
Funda pentru cel mai bun raspuns

7 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Sincer,e ca si cum ai vrea sa pui un motor de matiz pe un avion, ce zici s-ar rdica oare sa zboare? Nu prea, cam asa sunt si sansele ca tu sa pui android pe star ala.

| HardCore7750 explică (pentru radu75):

Pai daca il scot pe asta java si bag Android sau Google play ar merge?

| radu75 a răspuns (pentru HardCore7750):

Sigur nu merge, altfel nu se mai inventau androidele, nu e logic? Toti faceau update de la java la android, simplu.

| price a răspuns:

Nu poti face asta, nu ar accepta sistemul de operare

| AnimatedSignature a răspuns:

N‌‌U‌‌ P‌‌‌O‌‌‌T‌‌‌I.‌‌‌

| Ponies_Chris_1996 a răspuns:

happy Imi pare rau, dar trebuie sa-ti cumperi un telefon nou. deoarece softul telefonului tau e prea slab. Ti-as recomanda sa-ti iei unul din gama Samsung Galaxy.

| EDY2001 a răspuns:

Si eu as vrea asta