| Bogddy10 a întrebat:

Am o problema, am un telefon Samsung galaxy mini 2, pana acum 2 zile puteam sa ma uit la orice film voiam pe site`-ul 220.ro (pe telefon bineinteles), iar de ieri nu mai pot viziona absolut nimic deoarece imi scrie Videoclipul nu poate fi redat Ne pare rau, acest videoclip nu poate fi difuzat. Dc oare? Cel mai bun raspuns are Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Pai pot fi mai multe cazuri.Acestea ar fi:
1. Este din cauza site-ul, poate ii fac niste modificari la el si atunci e tipic sa iti apara acel lucru.
2.Telefonul tau are memeria prea plina sau daca nu acesta este motivul inseamna ca placa care se ocupa ca vizionarea filmelor si a videoclipurilor nu mai functioneaza foarte bine.
3.Site-ul poate fi sters si atunci nu te mai lasa sa vezi nimic. Cand cel care se ocupa de site se hotaraste sa il inchida pana cand google reuseste sa finalizeze toate actiunile, oameni vor putea acesa site-ul dar nu pot viziona nimic.
Sper ca te-am ajutat.