| Bogddy10 a întrebat:

Am o problema, am un telefon Samsung galaxy mini 2, pana acum 2 zile puteam sa ma uit la orice film voiam pe site`-ul 220.ro (pe telefon bineinteles), iar de ieri nu mai pot viziona absolut nimic deoarece imi scrie Videoclipul nu poate fi redat Ne pare rau, acest videoclip nu poate fi difuzat. Dc oare? Cel mai bun raspuns are Funda + Vot!
Si am mai incercat si pe alte site`uri dar la fel tot asa imi scrie Help Me!

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Ar fi cateva posibile variante:
-contentul filmuletelor nu poate fi redat si trebuie sa fii logat sa confirmi anumite lucruri
-ti s-a sters Adobe flash player
-nu ai conexiune buna la net
Daca ai cum sa ii dai un Hard reset la telefon ( toate datele se vor duce, TOTUL ), atunci fa-o, doar nu ai dat 550 de lei ca sa nu poti face nimic cu device-ul respectiv.

| Bogddy10 explică (pentru IulianDornianu61):

Mdaa... da eu pe telefon nu am Adobe flash player si chiar daca nu aveam imi mergea pe orice alt site dar acum nu stiu dc merge...

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru Bogddy10):

Daca nu poti rezolva problema deloc, du-te cu telefonul cu garantia si factura in original si spune-le care e problema. Succes