| Adryan67 a întrebat:

Neața TPU!
De curand mi-am luat si eu un Samsung Galaxy Fit, si cand am pus un film pe el a mers, dar cand am vrut sa il vizionez imi spune: Videoclipul nu poate fi redat: Ne pare rau, acest videoclip nu poate fi difuzat.

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai nu merge pentru ca player-ul telefonului nu stie sa redea filme de format flv ai nevoie sa descarci bsplayer sau alt player pentru telefon.Iti recomand bsplayer la mine merge bine.

5 răspunsuri:
| KatyyLWA a răspuns:

Probabil ca tipul filmului nu este acceptat

| seby1441 a răspuns:

Trebuie sa iti iei samsungkies este un program cu care poti introduce filme si muzica de orce fel si el til transforma la capacitatea telefonului dar tot bine se vede

| florin22001 a răspuns:

Trebuie sa il vizionezi pe saitul urmator:
actiune filme online gratis subtitrase

| kaiTracid a răspuns:

Salut! eu am un Galaxy Ace si pana de curand vedeam filmele direct de pe site-uri dar de 2 zile nu mai merge, nu stiu c se intampla ca primesc acelasi mesaj. daca stie cineva care e problema, va rog sa ne ajutati daca puteti! de schimbat nu am schimbat si nu am sters nimic...va multumesc!

| Mirellalala a răspuns (pentru kaiTracid):

Eu am galaxy fit si am patit acelasi lucru. mi-am resetat telefonul mi s-au sters toate aplicatiile. am crezut ca e din cauza unui virus dar nici acum nu merge