| BoWoWw a întrebat:

am o problema cu cartela Orange, cand vreau sa apelez pe cineva îmi scrie big grinoar Apeluri de Urgenta, si cand ma suna cineva le intra căsuța. Ce as putea face?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un partener Orange, ori telefonul s-a defectat, ori cartela s-a demagnetizat. Ti-o schimba daca este de la cartela, asta daca nu ai udat-o sau stiu si eu deteriorat-o.

| darrio2007 a răspuns:

Du-te la Orange si ti-o schimba gratuit. Dupa ce iti salveaza contactele din cea veche in cea noua.

| AdrianDanezu69 a răspuns:

Du-te la Orange si schimbati-o.

| octav005 a răspuns:

Poate e expirata cartela ta si nici nu ai semnal pe ea.

| BoWoWw explică (pentru darrio2007):

Ps: vreau sa am tot numărul ala

| darrio2007 a răspuns (pentru BoWoWw):

Tot acelasi numar il vei avea, normal. Ca sa schimbi numarul implica o plata de 10 euro. Dar la tine nu e cazul. E gratuit.