| IerurașDeCiocolataAlba a întrebat:

am o problema cu telefonul... Acum cam o ora am ramas fara baterie la el (s-a descarcat), l-am bagat la incarcat si am incercat sa il pornesc, bine inteles ca a pornit dar nu mai porneste, adica nu trece de partea aia cand apare Power by Android. am asteptat 30 min si nu am trecut de partea asta! PS: nu pot sa ii scot bateria deoarece nu se deschide capacul. Ce pot face? OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Il lași așa stins, apoi la 30 minute il pui la incarcat fara sa stai pe el. La inca 30 minute, incerci sa il pornești. Daca nici asa, poate îți e defect cablu si pierde curent. Înlocuiește incarcatorul. Ne auzim, cius

3 răspunsuri:
| NonameQWERTY a răspuns:

Ce telefon ai?

| sierra1 a răspuns:

Lasă-l la încărcat (închis fiind) măcar vreo oră-două și apoi încearcă să-l pornești.

| Bogdan70001 a răspuns:

Ai noroc la soft sunt destul de bun, dar trebuie sa specifici numele si modelul telefonului