| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy Mini... bootloader-ul "is dead" ...nu se mai deschide telefonul, ce pot face?

4 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Trebuie sa ii reinstalezi softul sau sa ii dai un restart la soft..inceearca prima data sa ii dai un restart la soft. daca nici asa nu merge, reinstaleaza softul.

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Problema este ca nu se deschide telefonul. Nu cred ca se poate.

| Andrei1099 a răspuns:

Incearca sa flashuiesti telefonul cu bootloader si recovery original.Tu ai Samsung si Odin te-ar putea ajuta.

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 explică:

Nu raspunde nici o functie a telefonului. Am pus telefonul in odin si nu il recunoaste!