| Stef_Stefy_1996 a întrebat:

am o tableta evolio aria 3g mini si am bagat modelul de prea multe ori si imi zice sa introduc contul google pe care nu il mai stiu. FUNDA

Răspuns Câştigător
| askAndrey a răspuns:

Daca nu mai stii contul de googleplay trebuie sa te duci la gsm sa iti dea reboot la tableta

2 răspunsuri:
| Savin_Catalin_1969 a răspuns:

Poti sa te loghezi pe contul google cu un cont nou, adica un utilizator nou. cel mai bine sa il scrii pe ceva ca sa il poti memora, atit mumele de utilizator cit si parola.

| Evolio a răspuns:

Produsul necesita o resoftare. Interventia este contra cost, iar valoarea acesteia este de 50 Ron.
Este necesar sa va prezentati cu tableta la sediul nostru Televoice Grup Srl din strada Grigore Cobalcescu 39, Sector 1 Bucuresti.
In cazul in care locuiti intr-o alta localitate o puteti expedia prin orice firma de curierat, taxele de transport fiind suportate de catre dumneavoastra.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta telefonic la 021 300 2003 sau prin email la suport@evolio.ro.